Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 44
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 13:41

κοινως αυτα ε;;;

http://www.motopissaris.gr/full_product.php?prod_id=PU.FA296HH

οποτε μιλαμε για 35,98 Χ 2= 71,96

δεν τα λες και λιγα νομιζω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 14:12

Δεν το εχω ψαξει ακομα Ελλαδα αλλα μαλλον προς ebay θα κινηθω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 44
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 14:13

akaliptos έγραψε:
κοινως αυτα ε;;;

http://www.motopissaris.gr/full_product.php?prod_id=PU.FA296HH

οποτε μιλαμε για 35,98 Χ 2= 71,96

δεν τα λες και λιγα νομιζω!!!!

Γιατί ωρέ x2???
Δύο δίσκους έχεις εσύ πίσω???
1 set σου αρκεί για πίσω!!!

Και, τελικώς, όχι δεν είνα ιαπαραίτητο να αλλάξεις και τα πίσω εφόσον δεν έχουν φαγωθεί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 44
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 14:22

για μπροστα μιλαω.... Embarassed Embarassed

λαθος εκανα;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 44
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 14:29

akaliptos έγραψε:
για μπροστα μιλαω.... Embarassed Embarassed

λαθος εκανα;;;

Όχι εσύ, εγώ.
Διάβασα την τελευταία σου πρόταση που μιλούσες για τα πίσω τακάκια.
Δεν ξέρω τον κωδικό των EBC για μπροστά, φοράω galfer (G1375)...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gmavrid στις Τετ Σεπ 07 2011, 14:31, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 44
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 14:30

ποια θεωρουνται καλυτερα;;; γιατι και galfer βαζω αν ειναι καλα και δεν ξεφευγουν και τοσο..... Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 44
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 14:33

Non lo so...

Και οι δύο εταιρείες είναι πολύ καλές...
Αλλά σε αυτές τις δαγκάνες δεν έχω δοκιμάσει EBC μπροστά, μόνο πίσω...
Περίμενε να σου απαντήσουν όσοι έχουν δοκιμάσει και τα δύο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 44
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 14:35

να κανω και μια ακομα χαζη ερωτηση (καθοτι ασχετος);;;αντιστοιχη βελτιωση με αυτη του μπροστινου (τετραπιστονες δαγκανες) υπαρχει και για το πισω;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 15:56

Τακάκια EBC για δαγκάνες τετραπίστονες BREMBO 40mm που έχουμε βάλει οι πιο πολλοί, ο κωδικός είναι FA95HH. Τα φοράω & είναι αρκετά καλά!!!

Μπορείς να τα παραγγείλεις από πολλά σημεία. Ένα που σου προτείνω εγώ είναι το www.shop-coolness.co.uk.
Από αυτόν μπορείς να πάρεις & άλλα αναλώσιμα για την καλή μας (π.χ. φίλτρο λαδιού). Στο τέλος της συναλλαγής, όταν σου πει αν έχεις εκπτωτικό κωδικό εισάγεις την λέξη 10Percent & τσιμπάς μια επιπλέον έκπτωση 10% στην τιμή του προϊόντος.
Αν δεν δεις να μπαίνει η έκπτωση τότε του στέλνεις το παράπονο & σου επιστρέφει το αντίστοιχο ποσό... Δοκιμασμένα πράγματα!!! Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 44
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 17:02

hristos13gr έγραψε:
Τακάκια EBC για δαγκάνες τετραπίστονες BREMBO 40mm που έχουμε βάλει οι πιο πολλοί, ο κωδικός είναι FA95HH. Τα φοράω & είναι αρκετά καλά!!!

tazakos έγραψε:


fa296hh Wink
δεν ειναι δηλαδη αυτο που λεει ο γιαννης;;; ειναι για αλλες τετραπιστονες;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 17:38

akaliptos έγραψε:
hristos13gr έγραψε:
Τακάκια EBC για δαγκάνες τετραπίστονες BREMBO 40mm που έχουμε βάλει οι πιο πολλοί, ο κωδικός είναι FA95HH. Τα φοράω & είναι αρκετά καλά!!!

tazakos έγραψε:


fa296hh Wink
δεν ειναι δηλαδη αυτο που λεει ο γιαννης;;; ειναι για αλλες τετραπιστονες;;;

Αυτά που λέει ο Γιάννης είναι για Nissin τετραπιστονες, δεν ξέρω αν κάνουν και σε άλλες. Ας διορθώσει αν ειναι. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 44
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 18:15

Ρε παιδια ερωτηση,επειδη εχω στα χερια μου την τρομπα φρενου απο 1000 και μου φαινεται ιδια με του 650....βλεπω οτι γραφει 5/8 σε ενα σημειο...ειναι για 1000 η να τη παω πισω;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 18:54

akaliptos έγραψε:
Ρε παιδια ερωτηση,επειδη εχω στα χερια μου την τρομπα φρενου απο 1000 και μου φαινεται ιδια με του 650....βλεπω οτι γραφει 5/8 σε ενα σημειο...ειναι για 1000 η να τη παω πισω;;;;


Είναι από 1000αρι. Κράτα την. Εμφανισιακά είναι ίδιες με του 650, μόνο που εκεί που εσύ βλέπεις 5/8, του 650 γράφει 14. Wink Wink Wink

Αυτή είναι η μόνη διαφορά που μπορείς να δεις εξωτερικά!!! Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 44
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 19:05

Ωραιος ρε χρησταρα ευχαριστωωωωωω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 44
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 21:20

εφυγε και η παραγγελια για τα τακακια!!!!συνολικο κοστος 248 ευρω για δαγκανες, αποστατες και τακακια EBC χρυσα.....νομιζω οτι ειναι καλα....

EDIT : βεβαια σε αυτα προστιθενται 50 ευρω η τρομπα φρενου απο 1000αρι και οσα χρειαστουν για την εγκατασταση απο τον μηχανικο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 44
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 21:56

βεβαια η ερωτηση μου παραμενει: για το πισω φρενο υπαρχει καποια αντιστοιχη βελτιωση;;; felix felix felix
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 22:09

akaliptos έγραψε:
βεβαια η ερωτηση μου παραμενει: για το πισω φρενο υπαρχει καποια αντιστοιχη βελτιωση;;; felix felix felix

Τι να την κάνεις????




Και η απάντηση μου είναι ότι δεν έχω ακούσει κάτι σχετικό. Δεν έχει πέσει στην αντίληψη μου τέτοια βελτίωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 44
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 23:05

akaliptos έγραψε:
βεβαια η ερωτηση μου παραμενει: για το πισω φρενο υπαρχει καποια αντιστοιχη βελτιωση;;; felix felix felix
Αυτό το είχα ρωτήσει και γώ παλιότερα και είχα λάβει αρνητικές απαντήσεις Neutral
Πάντως φουριόζος μπήκες Φθινοπωριάτικα Κε Χάρη μας Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 23:44

hristos13gr έγραψε:
Τακάκια EBC για δαγκάνες τετραπίστονες BREMBO 40mm που έχουμε βάλει οι πιο πολλοί, ο κωδικός είναι FA95HH. Τα φοράω & είναι αρκετά καλά!!!

Μπορείς να τα παραγγείλεις από πολλά σημεία. Ένα που σου προτείνω εγώ είναι το www.shop-coolness.co.uk.
Από αυτόν μπορείς να πάρεις & άλλα αναλώσιμα για την καλή μας (π.χ. φίλτρο λαδιού). Στο τέλος της συναλλαγής, όταν σου πει αν έχεις εκπτωτικό κωδικό εισάγεις την λέξη 10Percent & τσιμπάς μια επιπλέον έκπτωση 10% στην τιμή του προϊόντος.
Αν δεν δεις να μπαίνει η έκπτωση τότε του στέλνεις το παράπονο & σου επιστρέφει το αντίστοιχο ποσό... Δοκιμασμένα πράγματα!!! Wink Wink Wink


γιατί δεν ανοίγει Question
www.shop-coolness.co.uk.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 23:59

bandit έγραψε:
www.shop-coolness.co.uk.

Γιατί το λινκ έχει μια τελεία στο τέλος, δοκίμασε το παρακάτω.

http://www.shop-coolness.co.uk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 08 2011, 00:00

@lex_73 έγραψε:
bandit έγραψε:
www.shop-coolness.co.uk.

Γιατί το λινκ έχει μια τελεία στο τέλος, δοκίμασε το παρακάτω.

http://www.shop-coolness.co.uk

OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 44
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 08 2011, 00:29

groi1000 έγραψε:
akaliptos έγραψε:
βεβαια η ερωτηση μου παραμενει: για το πισω φρενο υπαρχει καποια αντιστοιχη βελτιωση;;; felix felix felix
Αυτό το είχα ρωτήσει και γώ παλιότερα και είχα λάβει αρνητικές απαντήσεις Neutral
Πάντως φουριόζος μπήκες Φθινοπωριάτικα Κε Χάρη μας Laughing
ε ειπα να κανω μια καλη βελτιωση ρε φιλε.....αξιζει τα λεφτα του πιστευω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 08 2011, 17:46

Η αρχή της "συλλογής" έγινε. Πώς σας φαίνονται:

http://www.ebay.co.uk/itm/01-06-CBR-600-RR-F4i-Front-Caliper-Brake-Set-/160646676119?_trksid=p3286.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D2613834347244631056

Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 08 2011, 18:19

kgalano έγραψε:
Η αρχή της "συλλογής" έγινε. Πώς σας φαίνονται:

http://www.ebay.co.uk/itm/01-06-CBR-600-RR-F4i-Front-Caliper-Brake-Set-/160646676119?_trksid=p3286.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D2613834347244631056

Twisted Evil Twisted Evil

Γαμώ αλλά μου φαίνεται λίγο τσιμπημένη η τιμή. Τις δικές μου τις πήρα τα μισά λεφτά ακριβώς. Πάντως φαίνονται σε άψογη κατάσταση!!! Καλορίζικες!!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 08 2011, 18:24

terino έγραψε:
kgalano έγραψε:
Η αρχή της "συλλογής" έγινε. Πώς σας φαίνονται:

http://www.ebay.co.uk/itm/01-06-CBR-600-RR-F4i-Front-Caliper-Brake-Set-/160646676119?_trksid=p3286.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D2613834347244631056

Twisted Evil Twisted Evil

Γαμώ αλλά μου φαίνεται λίγο τσιμπημένη η τιμή. Τις δικές μου τις πήρα τα μισά λεφτά ακριβώς. Πάντως φαίνονται σε άψογη κατάσταση!!! Καλορίζικες!!!! Very Happy

Ναι μαζί με τα μεταφορικά πηγε 150$ αλλά σε σχεση με όσες άλλες έβρισκα, αυτές ήταν στην πιο καλή (τουλάχιστον εμφανησιακά) κατάσταση. Ελπίζω να είναι όπως στις φωτό και να μην είναι πάρα πολύ ταλαιπωρημένες... 2 βδομάδες αναμονή και θα ξέρουμε σίγουρα. What a Face

Η μ@λ@κί@ είναι πως είχε ένα ακόμα ζευγάρι αλλά τις είχε πάλι σε πληστιριασμό και μου της τσίμπησε ένας άλλος τελευταία στιγμή, είχε κλείσει στα 67$ σκέψου.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
 

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 17 από 31Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: