Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ Μαρ 21 2011, 23:43

hque έγραψε:
hque έγραψε:
θα ειναι ομως στην ιδια θεση με αυτην που ειναι μαμα ?
η θα παει παραμεσα με αποτελεσμα να θελει καποιον αποστατη ή θα παει παραεξω με αποτελεσμα να βρισκω στα τουτου ?

οεο ?

ρε φίλε, εννοείται ότι θέλει αποστάτες...κάνε ένα καλό...διάβασε ΟΛΟ το νημα αυτό, μην βαρεθείς...θα σε βάλει στο νόημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ Μαρ 21 2011, 23:48

Ρε φιλε , το εχω διαβασει 3 φορες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Μαρ 22 2011, 01:16

scratch σόρυ μαν, απλά αν το διάβασες δεν συγκράτησες ότι όλες αυτές οι δαγκάνες θέλουν αντίστοιχο αποστάτη για να κάτσουν πάνω στον δίσκο όπου πρέπει?
εκεί σε έχασα κ νόμιζα δεν το έχεις διαβάσει. Smile σόρυ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Μαρ 22 2011, 02:10

οντως οχι δεν το συγκρατησα αυτο ειχα την προσοχη μου επικεντρωμενη στις δαγκανες και στους αποστατες τους αλλα και στον τυπο της τρομπας που εχει βαλει ο καθεις .
δεν το επιασα καθολου το θεμα με τους καθρεπτες , δεν μου αποτυπωθηκε καθολου .

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Μαρ 22 2011, 02:12

tazakos έγραψε:
hque έγραψε:
γεια σου ρε ταζακο !
πες μου σε παρακαλω ποσο κανουν τα τακακια σου και πια ειναι ακριβως για να τα βαλω στο πλανο για αγορα ( το απο που θα στο ρωτησω αλλη στιγμη με πμ) και πες μου και τι τρομπα εβαλες μιας και αυτη μου μενει μονο .
επισης υπαρχει ενα θεμα με τον καθρεπτη κ την τοποθετηση του καθρεπτη γιατι στο στρομα ειναι μονοκοματο το μαραφετι , ελπιζω να σε κατατοπισα . τι εκανες με αυτο το θεμα ? που στιρηξες τον καθρεπτη ?
μου αρεσε πολυ η περιγραφη σου .

τακάκι για brembo = ebc fa95hh τιμή Ελλάδα 90 τα 2 ζεύγη, αμερική 58.

η τρόμπα που σου προτείνω είναι του βεστρομ 1000 ή του 650 μέχρι 2006 μοντέλο που ήταν 16. Είναι εξωτερικά ολόιδια με την δική σου απλά στην μπροστά μεριά του πιστονιού της δεν γράφει 14 αλλά 5/8 που σημαίνει 16ρα. ΑΝ επιλέξεις αυτήν δεν παίζει θέμα κ με τον καθρέφτη αν πας για άλλη θες ξεχωριστή βάση για τον καθρέφτη από το εμπόριο.

Wink


εδω το εφραψες κ ολας αλλα δεν μου εμεινε .
αλλα μιας και το αναφεραμε , εσυ τι τρομπα εχεις ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Μαρ 22 2011, 15:03

πωωωω
καλα αλλα αντι αλλων διαβαζουμε και οι 2 μας ταζακο !
ειμαστε για κουτουλιες .

XYLO XYLO XYLO


για τους αποστατες-ανταπτορες των δαγκανων και βεβαια το εχω καταλαβει .
ρωταγα ομως για τους αποστατες-ανταπτορες για τους καθρεπτες .
δλδ αν βαλουμε την τρομπα απο το cbr αν θελει πατεντα με ανταπτορες για να μπει ο καθρεπτης .

αλλα μιας κ ηρθε η κουβεντα μεχρι εδω και ξεδιαλυναν τωρα τα πραγματα πες μου τι τρομπα εχεις και αν εχεις abs .

πηγα απο τον mrc μαντη πριν απο λιγη ωρα και ειδα εν α vstrom με ανταπτορες sv racing + tociko φορεμενες .
ωραιο ητανε . δεν ειχε βεβαια abs και φοραγε τρομπα 5/8 . οποτε εγω που εχω abs εχω την 14αρα και ειμαι στο δυλιμα τωρα για το αν πρεπει να αλλαξω την και την τρομπα κατα την μετατροπη .

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
al_tzamp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
al_tzamp

Ηλικία : 45
Τόπος : Σέρρες - Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 00:31

Μου φάνηκε καλή τιμή και είπα να ποστάρω, μπορεί να εδιαφέρετται κανείς...


δισκόπλακες για το 650 εμπρος

ειναι για χωρίς ABS και πήρε το μάτι μου και για το 1000 οτι υπάρχουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 02:54

al_tzamp έγραψε:
Μου φάνηκε καλή τιμή και είπα να ποστάρω, μπορεί να εδιαφέρετται κανείς...


δισκόπλακες για το 650 εμπρος

ειναι για χωρίς ABS και πήρε το μάτι μου και για το 1000 οτι υπάρχουν

είναι ρε φίλε αγνώστου κατασκευαστή....κ κίνα και και και.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 26 2011, 03:33

ειμασται σιγουροι πως οι μαμα τρομπες απο vstrom 650k6 (και πριν) και 1000 που γραφουνε 5/8 ειναι 16αρες ? γιατι το 5/8 ειναι απλως μια διασταση που δεν ξερω που αναφερετε αλλα σιγουρα δεν ειναι η διαμετρος του master cylinder α.κ.α. τρομπας .

επισης αυτη εδω κανει για το δικο μας ?
οι διαστασεις του τιμονιου ειναι ιδιες ?
οι διαστασεις για το σπυρωματος του καθρεπτη ειναι ιδιες ?
γιατι αν ειναι εχουμε λαβρακι .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 26 2011, 11:04

To 5/8 που αναγράφεται στην τρόμπα είναι σε ίντσες & αν το μετατρέψουμε στο μετρικό σύστημα ισούται με 15,875mm. Άρα δεν είναι ακριβώς 16άρα αλλά περίπου 16άρα. Παρόλα αυτά δίνει αρκετή δύναμη στο φρενάρισμά σου & να'σαι σίγουρος ότι θα δεις πραγματική βελτίωση! Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 26 2011, 11:10

hque έγραψε:
επισης αυτη εδω κανει για το δικο μας ?
οι διαστασεις του τιμονιου ειναι ιδιες ? Δεν το γνωρίζω αυτό.
οι διαστασεις για το σπυρωματος του καθρεπτη ειναι ιδιες ? Ναι
γιατι αν ειναι εχουμε λαβράκι. Για το λαβράκι διατηρώ τις επιφυλάξεις μου, γιατί μπορεί να γίνει & υπερβολικά δυνατό το φρενάρισμα σε σημείο που να τρομάζεις όποτε είναι να πατήσεις φρένο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 26 2011, 11:39

σε όλα τα φρεναρίσματα θεωρώ ότι η 16ρα είναι προτιμότερη (όχι καλύτερη) από μια μεγαλύτερη...δίνει όση προοδευτικότητα πιστεύω χρειάζεται...με την 19ρα σε φρενάρισμα πανικού το μπροστινό θα διπλώνει κλακ με την μία...
η μόνη περίπτωση στην οποία θα ήθελα 19ρα αντί για την 16ρα είναι αν χρειαζόταν να σταματήσω από τα 200 στα 0 σε πλήρως ελεγχόμενο πάλι φρενάρισμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Μαρ 29 2011, 21:43

koymentakos έγραψε:
δες και απο δω μολις παρελαβα εγω ειναι λιγο πιο φτηνα και αμα μαζευτειτε 4-5 θα ερθει και πιο οικονομικα να μοιραστειτε τα μεταφορικα


http://www.sportsbikeshop.co.uk/motorcycle_parts/content_prod/5355

Aπο Ελλάδα ξέρει κανεις που μπορω να βρω τα συγκεκριμενα EBC DOUBLE H??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Μαρ 29 2011, 22:26

καλλιρρόης 16 στο brake shop στα 45 περίπου το ζεύγος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Μαρ 30 2011, 00:13

tazakos έγραψε:
καλλιρρόης 16 στο brake shop στα 45 περίπου το ζεύγος.

Ευχαριστω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Μαρ 30 2011, 00:19

Γιαννη ξερεις αν εχει βαλει κανεις τπρ λλο εκτος απο ebc γιατι στο ducati forum καπου διαβασα πως ειναι αναξιοπιστα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Μαρ 30 2011, 00:29

hque έγραψε:
Γιαννη ξερεις αν εχει βαλει κανεις τπρ λλο εκτος απο ebc γιατι στο ducati forum καπου διαβασα πως ειναι αναξιοπιστα

δώσε κ ένα λινκ βρε, να δούμε κ εμείς!

πάντως όσοι έχουμε βάλει, έχουμε πάθει πλάκα κ μιλάω για σβελτονευρικούς οδηγούς κ εντάκηδες. Παράλληλα έγώ τα είχα πρωτοανακαλύψει μέσω ALX που είναι ένα παλικάρι με καμιά 40000 ποστ στα διάφορα φόρα κ καμια 200.000χλμ στους δρόμους κ έλεγε τα καλύτερα.

Τρίζουν στην βροχή αλλά φρενάρουν.

Όσο για το ερώτημά σου, το πιο προσιτό είναι το χρυσό γκάλφερ που αν κ καλό θα έλεγα ότι φεύγει πολύ γρήγορα.βέβαια με 20 το ζευγάρι ας φύγει κ λίγο πιο γρήγορα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Μαρ 30 2011, 00:42

Α καλα για λινκ μην το συζητας ... Το εχω διαβασει εδω και καιρο...
Ποσο γρηγορα φευγουν ; Πρεπει να δω τι εχω στο δικο μ ρε γμτ οταν ερθουν οι brembo . Αυτο το τριζουν στα νερα τα σκατωσε. Ανατριχιαζω αμα το ακουω. Ουτε στο ποδηλατο δεν αφηνω τετοια τακακια !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Μαρ 30 2011, 00:47

πριν από αυτά φορούσα τις μπρέμπο τα κεράμικ κάρμπον ή απλά κεράμικ δεν θυμάμαι αλλά ήταν υποδιέστερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
al_tzamp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
al_tzamp

Ηλικία : 45
Τόπος : Σέρρες - Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Μαρ 30 2011, 00:54

tazakos έγραψε:
καλλιρρόης 16 στο brake shop στα 45 περίπου το ζεύγος.

Για μαμα δαγκάνες μιλάμε???

αν δεν τα αύξησε 40 το ζευγάρι...

κ κάποιος σε ολόκληρο σετ πήρε και κάποια έκπτωση αν δεν με απατά η μνήμη μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Μαρ 30 2011, 00:57

al_tzamp έγραψε:
tazakos έγραψε:
καλλιρρόης 16 στο brake shop στα 45 περίπου το ζεύγος.

Για μαμα δαγκάνες μιλάμε???

αν δεν τα αύξησε 40 το ζευγάρι...

κ κάποιος σε ολόκληρο σετ πήρε και κάποια έκπτωση αν δεν με απατά η μνήμη μου....

Αλέξανδρε δεν μιλάμε για μαμά, αλλά ωστόσο γενικά στον Σάκη οι τιμές είναι από 38-50 το σετ σε τέτοιες ποιότητες. Τώρα για έκπτωση δεν ξέρω τι δρόμο ακολουθεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
al_tzamp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
al_tzamp

Ηλικία : 45
Τόπος : Σέρρες - Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Μαρ 30 2011, 01:14

οκ, εγώ μιλούσα για μαμα.

όσο για έκπτωση μου είπανε οτι εγινε, δυσκολα ομως,
δεν ήμουν εγώ κ δεν ξέρω τί έπαιξε ακριβως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Απρ 05 2011, 15:18

ηρθαν σημερα οι brembo και οι αποστατες !!!
θα παω να τους βαλω την παρασκευη!!!
λεω για αρχη να κρατησω την 14 αρα τρομπα και βλεποντας και κανοντας.
εχει κανεις δοκιμασει brembo με 14αρα ?πως πηγε ?
εχω το μοντελο με το abs , θα φτανουν τα σωληνακια ??????????????? αυτο ειναι το SUPER ερωτημα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Απρ 05 2011, 16:08

hque έγραψε:
ηρθαν σημερα οι brembo και οι αποστατες !!!
θα παω να τους βαλω την παρασκευη!!!
λεω για αρχη να κρατησω την 14 αρα τρομπα και βλεποντας και κανοντας.
εχει κανεις δοκιμασει brembo με 14αρα ?πως πηγε ?
εχω το μοντελο με το abs , θα φτανουν τα σωληνακια ??????????????? αυτο ειναι το SUPER ερωτημα !!!

τα σωληνάκια φτάνουν απλά η σύνδεση δεξιά δίπλα από την μπότα του πιρουνιού, δεν θα φτάνει να κουμπώνει κ θα την αφήσεις στον αέρα ή θα κάνεις μόντα.

επίσης...βάλε 16ρα...μεγάλη διαφορά με την μαμά, τα είχα με την μαμά μισό χρόνο κ ψαχνόμουν, καλύτερο φρένο δεν λέω αλλά με την 16ρα δούλεψε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Απρ 05 2011, 16:21

ο μηχανικος μου επιμενει να δω πρωτα με την 14αρα κ μετα .
εγω μαζι σου ειμαι για την 16αρα αλλα με πρηζει .
λεω να φτιαξω και σωληνακια υψηλης δικα μου σε ενα τυπο που εχει φτιαξει και ενας φιλος μου . πρεσαριστα λεει με ειδικο μηχανημα .αυτος ο μαστορας φτιαχνει για αυτοκινητα αλλα αμα του πεις τι θες κανει και για μηχανακια .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 10 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Αναρτήσεις-
Μετάβαση σε: