Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Tακάκια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: EBC   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Απρ 16 2010, 20:04

Aυτά φοράω εγώ από 20 2004 μπροστά είναι φθηνότερα από τα μαμά και πίσω της mother HONDA E;INAI ΟΙ ΔΙΣΚΟΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ
ΔΕΣ ΕΔΩ http://www.ebcbrakesdirect.com/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
venumis

venumis

Registration date : 16/05/2010

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 00:07

mpohalos έγραψε:


Και που μπορεί να κοιτάξει κάποιος για τετραπίστονες ? Γιατί όντως το 1000 δεν την παλεύει και πολύ από φρένα!
Πιστεύω ότι το πρώτο που χρειάζεται αυτή η μηχανή είναι φρένα! Δεν ξέρω, είναι η ιδέα μου???

Κάποιος να βοηθήσει σε αυτό?

Φίλε μου το 1000 δεν την παλευει καθόλου με τα φρένα, εγω ήθελα να πάρω το 1000 και μετά απο αρκετα test ride με έκανε λόγο των φρένων να μην το πάρω..

Σε αυτη την μηχανή πρέπει αμέσως να ψαχτεις με τα φρένα της, βάλε τα φρένα του varadero, κάνε κάτι.. Επίσης ΄θα πρέπει να αλλαχτουν και τα ελατήρια μπροστα σίγουρα..οσο αφορά την τρόμπα της μαμάς δεν ξέρω τι ψάρια μπορεί να πιάσει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 00:25

+1 για ελατήρια αν φτιάξεις τα φρένα στο 1000...του μάνθου βουτάει σαν τρελό πλέον με τις άγκυρες που έβαλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 01:01

Και τρόμπα μόνο να αλλάξεις πάλι βλέπεις διαφορά.. Wink
Μία ακτινική είναι ότι πρέπει !! Από 636 ας πούμε Rolling Eyes

_________________
Tακάκια - Σελίδα 5 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 07:35

tazakos έγραψε:
KOYRKOYBINIS έγραψε:
Να πω παντως απο την δικη μου μερια μιας και αλλαξα δαγκανες (TOKICO) μαζι με τακακια (PRΕΜΙΕR),οτι τα φρενα ειναι αλλου!Οδηγω της υπηρεσιας που φυσικα δεν εχει υποστει καμια μετατροπη,και μετα το δικο μου και μου φαινεται λες οδηγω διαστημοπλοιο.Πολυ δυναμη και σαφηνεια με τις καινουργιες...

+650 καλά τα τακάκια αλλά οι τετραπίστονες απλά αλλάζουν την οδηγική εμπειρία από άποψη αυτοπεποίθησης,αίσθησης ασφάλειας κ αποτελεσματικότητας στην δύσκολη ώρα..εγώ ήδη αριθμώ περιπτώσεις που δεν έπαιζε απλά να σταματήσω εγκαίρως κ σταμάτησα...

δίνεις 150ευρώ σήμερα κ γλυτώνεις από πολλαπλάσια χρήματα εώς σοβαρότερα πράγματα...εκλιπαρώ όσους μπορούν να τις έχουν να τις αποκτήσουν.

Ρε συ , μπας και ζητάτε πολλά απο το μηχανάκι?
Με τα galfer που μου έδωσες, τράβηξα φρένο καλό στην Κηφισίας, και κόντεψα να σηκώσω εντο! Τι άλλο να ζητήσεις ντε?
Ενα μηχανάκι για να ταξιδεύεις με 120 χιλιομετρα ειναι, δεν είναι busa.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 11:28

Δεν είναι Busa ?? ti! rock

_________________
Tακάκια - Σελίδα 5 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 11:31

Καλά ρε ομορφόπαιδα έχει γεμίσει το φόρουμ ίδια Τακάκια? Very Happy
Αν δεν κάνω λάθος να τα ζητήσω έτσι?
Μάρκα Galfer τα χρυσά –premier-για vstrom 650 Question
και από που προτείνετε Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 43
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 11:58

Σε λιγοτερα απο 1000klm θα πρεπει να αλλαξω μπροστα τακακια, γιατι θα φρεναρω με το σιδερο, αλλα και πισω γιατι ο προηγουμενος ειχε βαλει καποια αλλα (οχι μαμα) και ο δισκος εχει γινει σαν πατατακι ruffles.

Δωστε καμια ολοκληρωμενη ιδεα ρε παιδια, εσεις που εχετε αλλαξει δαγκανες ή εχετε βαλει κανα καλυτερο τακακι απο τα μαμισια (χωρις ομως να κανει τους δισκους πατατακια). Ξενερωνω που θα πρεπει να σκασω 150ε απλα και μονο για να συνεχισω να εχω ενα μετριο φρενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 13:16

giannis81 έγραψε:
Σε λιγοτερα απο 1000klm θα πρεπει να αλλαξω μπροστα τακακια, γιατι θα φρεναρω με το σιδερο, αλλα και πισω γιατι ο προηγουμενος ειχε βαλει καποια αλλα (οχι μαμα) και ο δισκος εχει γινει σαν πατατακι ruffles.

Δωστε καμια ολοκληρωμενη ιδεα ρε παιδια, εσεις που εχετε αλλαξει δαγκανες ή εχετε βαλει κανα καλυτερο τακακι απο τα μαμισια (χωρις ομως να κανει τους δισκους πατατακια). Ξενερωνω που θα πρεπει να σκασω 150ε απλα και μονο για να συνεχισω να εχω ενα μετριο φρενο.

60euro απο τον Tazako.
Galfer χρυσά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 13:19

Λύση Ν°1

Λύση Ν°2

Και οι Αποστάτες

_________________
Tακάκια - Σελίδα 5 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 14:31

Bretsos K2 έγραψε:
al_tzamp έγραψε:


Μπορώ να πώ, μετά από 4000χμ με 3μεγάλες βόλτες και μία βδομάδα 2κάβαλος και τριβάλιτσος στα βουνά και στροφιλικια Θεσσαλίας και Ηπείρου, οτι έχω φρένα! πουθενά δεν ένιωσα να θέλω από αυτά περισσοτερη δύναμη, οπότε και εγκαταλείπω τυχόν σκέψεις για τετραπίστονες!
αν κανείς σκέφτεται μόνο για τακάκια και όχι μετατροπές τα προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Πολύ καλά τα λες και υπό αυτές τις συνθήκες συμφωνώ απόλυτα!!

Όταν όμως χρειαστείς τα φρένα πραγματικά (ξέρεις εσύ τι εννοώ)θα επιστρέψουν οι σκέψεις για τεραπίστονες.
Τι να σου κάνει το τακάκι όταν οι δαγκάνες είναι ψόφιες!!

φιλική συμβουλή κανε ότι μπορείς για να τις ξεφορτωθείς!!

την φιλική συμβουλή να την δώσεις στον κολλητό σου,που εξακολουθεί να φρενάρει με το πόδι και την σαγιονάρα xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 43
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21 2010, 10:29

Μηπως ξερει κανεις να μου πει καποιο καταστημα στην Αθηνα, που να βρω τακακια galfer χρυσα, σε καλη τιμη? Ψαχνοντας μεσω νετ βρηκα οτι μαλλον εχει σε καταστημα στη Δοιρανης στην Καλλιθεα. Τον εμπιστευομαστε αυτον, μας αγαπαει ή θελει να μας πιει το αιμα, οποτε παμε για αλλου?!

Επισης, με την αλλαγη στα τακακια χρειαζονται και αλλες εργασιες στα φρενα, οπως υγρα, εξαερωσεις κτλ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21 2010, 11:19

Ξεκολλάτε με τα χρυσά λέω εγώ!!
Χρυσά = πολύ σκληρά!!
Κόκκινα = μεσαία.
Μαύρα = μαλακά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
oldman



Ηλικία : 62
Τόπος : Aθηνα-Γαλατσι
Registration date : 15/06/2009

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21 2010, 12:18

Για τα brembo τακακια, ξερει καποιος τιποτα; Question Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21 2010, 15:52

Bretsos K2 έγραψε:
Ξεκολλάτε με τα χρυσά λέω εγώ!!
Χρυσά = πολύ σκληρά!!
Κόκκινα = μεσαία.
Μαύρα = μαλακά.
για να μαθαίνεις καράβο'ι'δο

Χρυσά=μεσαία
Κόκκινα=μαλακά
Μαύρα=για τον π@ύτσο YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 43
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μάης 22 2010, 01:13

Kανείς?? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μάης 22 2010, 01:41

giannis81 έγραψε:
Kανείς?? Rolling Eyes

MOTO SHOP arathimos. ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ 459 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΤΤΙΚΗΣ I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 43
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Ιουν 09 2010, 17:42

Παιδες εχει αλλαξει κανεις τακακια μονος του? Σκεφτομαστε με ενα φιλο να τα αλλαξουμε εμεις στο V-strom μου, υπαρχει κατι που πρεπει να προσεξουμε?? Γενικα δεν πειραζουμε υγρα, εξαερωσεις κτλ ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη
Registration date : 25/02/2008

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Ιουν 09 2010, 18:10

giannis81 έγραψε:
Παιδες εχει αλλαξει κανεις τακακια μονος του? Σκεφτομαστε με ενα φιλο να τα αλλαξουμε εμεις στο V-strom μου, υπαρχει κατι που πρεπει να προσεξουμε?? Γενικα δεν πειραζουμε υγρα, εξαερωσεις κτλ ε?

πάρτε ΚΑΛΑ εργαλεία για να μην κάνετε ζημιά στις βίδες (μπροστά 14άρι, πίσω 12 και 13 νομίζω)
Αφου βγάλετε τις δαγκάνες ΔΕΝ πατάτε φρένο γιατί μπορεί να βγούν τα πιστόνια κ ν μετά βράστα.
Με τα καινούρια τακάκια μπορεί να θέλει άνοιγμα η δαγκάνα, άφοβα με κατσαβίδι. Ακόμα καλύτερα το κάνεις στα παλιά τακάκια πριν τα βγάλεις.

Στην πίσω δαγκάνα υπάρχει κόλπο για να μην την βγάλεις τελείως. Βγάζεις την πίσω βίδα μόνο κ λασκάρεις την άλλη, κ το γυρνάς τούμπα Wink Δεν είναι υποχρεωτικό βέβαια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
al_tzamp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
al_tzamp

Ηλικία : 45
Τόπος : Σέρρες - Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 10 2010, 10:31

mikios έγραψε:
giannis81 έγραψε:
Παιδες εχει αλλαξει κανεις τακακια μονος του? Σκεφτομαστε με ενα φιλο να τα αλλαξουμε εμεις στο V-strom μου, υπαρχει κατι που πρεπει να προσεξουμε?? Γενικα δεν πειραζουμε υγρα, εξαερωσεις κτλ ε?

πάρτε ΚΑΛΑ εργαλεία για να μην κάνετε ζημιά στις βίδες (μπροστά 14άρι, πίσω 12 και 13 νομίζω)
Αφου βγάλετε τις δαγκάνες ΔΕΝ πατάτε φρένο γιατί μπορεί να βγούν τα πιστόνια κ ν μετά βράστα.
Με τα καινούρια τακάκια μπορεί να θέλει άνοιγμα η δαγκάνα, άφοβα με κατσαβίδι. Ακόμα καλύτερα το κάνεις στα παλιά τακάκια πριν τα βγάλεις.

Στην πίσω δαγκάνα υπάρχει κόλπο για να μην την βγάλεις τελείως. Βγάζεις την πίσω βίδα μόνο κ λασκάρεις την άλλη, κ το γυρνάς τούμπα Wink Δεν είναι υποχρεωτικό βέβαια.


Όπως τα λέει ο mikios!
Τα κλειδιά που θα χρειαστείτε ειναι 12 κ 14 μόνο, μήν χρησημοποιήσετε εργαλεία της εργαλειοθήκης μπορεί να κάνετε ζημιά σε καμιά βίδα (βασικά πετάξτε τα και αντικατατήστε τα με καλύτερης ποιότητας, ποτέ δεν ξέρεις πότε θα χρειαστούν!) μήν πατήσετε φρένο αφού ξεβιδώσετε δαγκάνες, κ πίν αλάξετε τακάκια βάλτε ενα κατσαβίδι να ανοίξετε το κενό!

καλό βόλι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noe
Member
Member
noe

Ηλικία : 45
Τόπος : Καβαλα-Δραμα
Registration date : 29/05/2009

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 11 2010, 16:00

υπαρχει περιπτωση να σε χρεωσει ο μαστορας την αλλαγη στα τακακια αν τα παρεις απο αυτον?
Μιλαω μονο για τα πισω..
Επισης ισχυει αυτο που διαβασα οτι τα μαμα τακακια της μηχανης μας ειναι ιδια με αυτα της Honda transalp 650 αλλα της δευτερης(Honda) τα πουλανε αρκετα φθηνοτερα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioannisk
Member
Member


Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 29/07/2009

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 11 2010, 16:10

ναι οντως ισχυει !!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STROMER

STROMER

Ηλικία : 50
Τόπος : ATHENS
Registration date : 28/03/2008

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 11 2010, 16:44

Εγω αυτά βάζω ειναι τα ίδια απλώς το αυτοκόλητο αλλάζει!! και διαφορα στη τιμή!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noe
Member
Member
noe

Ηλικία : 45
Τόπος : Καβαλα-Δραμα
Registration date : 29/05/2009

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 11 2010, 23:59

STROMER έγραψε:
Εγω αυτά βάζω ειναι τα ίδια απλώς το αυτοκόλητο αλλάζει!! και διαφορα στη τιμή!!!

ποσο διαφορα στην τιμη?
Μολις διαβασα οτι και τα πισω τακακια του CBR 600 ειναι τα ιδια, Ισχυει και αυτο? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 43
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

Tακάκια - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18 2010, 13:36

Σφυριζουν και μαλιστα κλεφτικα! Πριν 2 μερες εβαλα τα galfer SS μπρος-πισω και σα να ακουω να σφυριγμα, οταν κοβω ταχυτητα. Αυτο που με ανησυχει ειναι οτι νομιζω πως το κανει και οταν δεν παταω φρενο. Τι περιπτωσεις υπαρχουν? Να εχει γινει καποιο λαθος στην τοποθετηση και να ακουμπαει μονιμα πραγμα που σημαινει οτι θα μου φαει τον δισκο ή ειναι κατι το φυσιολογικο στην αρχη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Tακάκια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: