Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 63
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 14 2016, 22:24

ενα μερος απ τους πολλούς

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 12512803_204279713251878_1474193056768040986_n

μακαρι να μπορουσαμε να τους εχουμε ΟΛΟΥΣ....και να ικανοποιηθουνε ΟΛΟΙ...

αν καποιος εχει καμμια μαγική τετοια συνταγη ας μας την δώσει ...να λυθουν κι οι απορίες !!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 14 2016, 22:41

Εντάξει, εντάξει.... σας αγαπώ αλλά εγώ σαν Hard Rock μηχανόβιος ντρέπομαι να πω ότι έχω με τα αδέρφια μου μηχανοβιους για καφέ στον Ερωτικό! XAXAXAXA

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 14 2016, 22:45

nikSalonik έγραψε:


υ.γ..... bandit ..εσυ εξαιρείσαι

ειπαμε


kolaraki kolaraki kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 14 2016, 23:40

narcissus έγραψε:

Αν το πάμε "έτσι"...., προτείνω ο επόμενος καφές να γίνει στου bozou το μαγαζί αφού έχει πουλήσει την μηχανή και ο αδερφός δεν μπορεί να μετακινηθεί εύκολα και είναι από τα ποιο παλιά μέλη....

Υ Γ
[Μητσε σ αγαπώ, σαν παράδειγμα σε έφερα]! I love you

Αγαπημένο μου φιλαράκι Ντένη,απο μεριάς μου ευχαρίστηση και χαρά θα ήταν να ερχόσασταν στα μέρη μου...

Το θέμα είναι όμως,πως θα πρέπει να κάνετε +2.000 χλμ επιπλέον απ ότι υπολογίζετε...Laughing  



Όπως και να χει πιστεύω πως θα βρείτε την χρυσή τομή
και η παρέα θα είναι μία οπουδήποτε και αν είναι!  

Καλά να περνάτε αδέρφια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 50
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 15 2016, 07:57

Αδέρφια πάμε Μπόζο τώρα !!!!!!!!!!!

Μακάρι να μπορούσαμε αλλά ο Μητσάκος μας είναι αρκετά μακριά ...
Αδερφέ Νάρκισσε όντως ο Ερωτικός σου πέφτει κομματάκι μακριά αλλά είναι μιας πρώτης τάξεως ευκαιρία να δεις μέρη που δεν έχεις ξαναδεί study αλλά και να ζεστάνεις λίγο το μοτέρ Laughing

Ο Ερωτικός από σένα είναι τα ίδια χιλιόμετρα όσα απο μας το Μελί ή το Σεράτα που πηγαίναμε έως τώρα.
Την επόμενη Τετάρτη που θα έρθεις Razz στον Ερωτικό ,θα αποφασίσεις αν σου αρέσει η όχι cheers

Παίδες για να μην παρεξηγηθούμε ο Ερωτικός δεν βγήκε με το κριτήριο ότι οι περισσότεροι είμαστε Δυτικοί αλλά σαν ένα ακόμα μαγαζί που δοκιμάζουμε.Αν αυτό είναι και σχετικά κοντά με τους περισσότερους (δηλαδή αν μας αρέσει εννοώ) τότε ακόμα καλύτερα.

Το κυνήγι του καλύτερου μαγαζιου ήταν ,είναι και θα είναι προτεραιότητά μας .




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 15 2016, 09:18

Και επειδή το έχετε πάει επί του προσωπικού, λες και αφορά εμένα,  αναγκάζομαι να ξανά γράψω για τελευταία φορά Βάγγο...

Το μοτορι θέλω να πυρωνει στα ταξίδια και όχι μόνο για καφε

Κάποιος που ξέρει να γράφει πρέπει να διαβάζει προσεκτικά τα γραφόμενα του άλλου....

Πουθενά δεν έγραψα ότι πειράζει εμένα που θα είναι ο καφές δυτικά.

Έγραψα και πριν ότι το μελι μελο είναι αρκετά ανατολικά για όλους. Δεν είπα ότι ήταν η καλύτερη επιλογή.

Είπα που θα έπρεπε να είναι για όλους....

Για αυτούς που έρχονται στον καφέ και τους τιμάει αυτό, για αυτούς που θέλουν να πεταχτούν γιατί δεν έχουν πολύ χρόνο από τις δουλειές της καθημερινοτιτας, αλλά και για αυτούς που θα δουν ένα τσούρμο μηχανές και από περιέργεια θα μπουν να δουν τι παίζει όπου έχει γίνει και στο λασκαλα με πολλά παιδιά στο παρελθόν...

Έτσι δεν θα αφήσουμε κενό για να χωθεί και κανένας Greek λαλακας στο μελον για να χωρίσει αυτό που έχει δημιουργήθει από αγάπη και τρέξιμο πολλών και εμου...
(Αν αναγνωριζετε)

Δε μπορώ να διανοηθώ ότι μια Θεσσαλονίκη που έχει περισσότερα καφέ από εμπορικά μαγαζιά δεν βρίσκουμε κάποιο να μας βολεύει κεντρικά.

Ίσως το λάθος είναι ότι το αφήσαμε ανοιχτό το θέμα και ρωτήσαμε τους πολλούς. Και αφού οι πολλοί είναι δυτικοί ήταν και επακολουθο...
Όμως δεν είναι το σωστό κατά την άποψη μου.

Και επειδή σήμερα είναι η μέρα μου δεν θα γράψω αλλά........

Σημερα κερνάω εγω!!! Wink

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DHMOKRITOS69
moderator
moderator
DHMOKRITOS69

Ηλικία : 43
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 18/05/2010

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 15 2016, 09:27

Καλημέρα παρέα Καλημέρα Ντένη οπως ειπε ο Βαγγέλης ελα να δοκιμάσεις δεν χανεις τίποτα μια ωραία βολτα θα κανείς και θα σου επαναλάβω αυτό που είπε και για μας ειναι ιδια απόσταση αλλά δεν ηταν αποτρεπτική ο καφές στο meli δοκιμάζουμε και βλέπουμε.
Να πω και πως με συζητήσεις που έγιναν με πολλά παιδιά οτι ο ερωτικός ηταν η καλύτερη επιλογη για χειμώνα και πως θα θέλανε για καλοκαίρι το μελι αν ηταν εύκολο.και τα δυο εχουν τα συν και τα πλην και να πουμε και πως είδαμε αρκετά Παιδιά που ειχανε καιρο να έρθουν και ήρθαν τωρα γιατί βόλευε λόγο απόστασης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 15 2016, 09:34

DHMOKRITOS69 έγραψε:
Καλημέρα παρέα Καλημέρα Ντένη οπως ειπε ο Βαγγέλης ελα να δοκιμάσεις δεν χανεις τίποτα μια ωραία βολτα θα κανείς......

Προφανώς δεν είμαι κατανοητός ούτε για εσένα....

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DHMOKRITOS69
moderator
moderator
DHMOKRITOS69

Ηλικία : 43
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 18/05/2010

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 15 2016, 09:45

Αφου γραφεις την ωρα που γράφω και με προλαβνεις για λίγο
Εντιτ έχεις δικιο δεν πρέπει να παει επι προσωπικού.
Πάντως με αρκετά Παιδιά ηταν η συζήτηση. Οτι αν δεν βρεθεί λύση πιο Κεντρική θα θέλανε ερωτικο για χειμώνα και μελι το καλοκαίρι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EKEINOS
gold member
gold member
EKEINOS

Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 17/01/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 15 2016, 13:01

Το μαγαζι αν και δεν το περίμενα ηταν πολύ καλό.
Το φθάσαμε στα οριά του απο κόσμο. Αλλα 10 άτομα δεν θα χωρούσαν εύκολα.
Σαν μαγαζί σίγουρα είναι καλύτερο για παρέα απο το Μελί ίσως όχι απο το
Σεράτα που είναι τεράστιο. Ισως το Μελί αν είχε ενα πατάρι αφιερωμένο σε εμας...
Παρόλα αυτά η μέση της πόλης και αν είναι δυνατό, κοντά στο περιφερειακό
είναι η καλύτερη λύση. Τώρα ξέροντας και παρακολουθώντας σας αρκετό καιρό,
face to face, ξέρω οτι τρελά αγόρια όπως ενδεικτικά ο Ντένις, Πασχάλης,
ο Σακς, ο Παναγίωτης και άλλοι πολλοί, σε καμία περίπτωση δεν βάζουν το μέρος
πάνω απο την παρέα. Το μόνο θέμα που μπορεί να υπάρξει είναι αν ειπωθούν πολλά
και ειδικά γραπτά που παρεξηγούνται εύκολα,να αρχίσουν 2-3 άτομα (και δεν έχω
στο μυαλό μου κάποιον), να το πάρουν επι προσωπικού, λέγοντας αν πάτε εκεί εγώ
δεν έρχομαι αναγκάζοντας έτσι και κάποιον άλλον να πεί το ίδιο και ξαφνικά
γίνονται 2 στρατόπεδα. Θα πρότεινα το εξής:
Να συνεχιστεί η αναζήτηση μαγαζιού και μέχρι να βρεθεί το κατάληλο, να κάνουμε
1η Τετάρτη Ερωτικό
2η Τετάρτη Μελί
3η Τετάρτη Ερωτικό
4η Τετάρτη Μελί η Σεράτα
με την μόνη προϋπόθεση οτι επιτρέπονται οι απουσίες μόνο για ασχέτους με την
τοποθεσία λόγους. Οι περισσότεροι που με βλέπετε τόσα χρόνια στους καφέδες,
σε αντίθεση με τους νεοεισερχόμενους που τους την πέφτω για να φτιάξω κλίμα
και γίνομαι εύκολα παρεξηγήσιμος, θα έχετε μάθει οτι πάνω απο όλα έχω την παρέα.
Δεν θέλω να χαθεί κανένας. Ούτε οι δυτικοί,ανατολικοί,νέοι,ηλικιωμένοι κ.α
υποκατηγορίες. Έγραψα και είπα αρκετά οπότε την κάνω και θα παρακολουθώ από
τις σκιές του φόρουμ.Twisted Evil

Υ.Σ Οι υπογραφές σας ακόμα με ενοχλούν. Το καλοκαίρι θα έχω Cabrio οπότε θέλω
καφέ μακριά για να δίνω την ευκαιρία στις θαυμάστριες μου να με απολαμβάνουν. success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pantzi
Member
Member
pantzi

Ηλικία : 59
Τόπος : thesaloniki
Registration date : 01/12/2011

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Ιαν 20 2016, 16:13

Καλησπερα καφε που εχει σημερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.lavara.eu
pegasusthes
moderator
moderator
pegasusthes

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Ιαν 20 2016, 16:32

καφέ στον Ερωτικό και σήμερα, ανακοινώθηκε και στο FB, οπότε δεν έχει κάτι αλλάξει.

_________________
Θα τα κάνω όλα λουλούδια          

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 My_ava13

transalp 600
Vstrom 650
MT-09 Tracer
Triumph Tiger Sport 1050
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 63
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Ιαν 20 2016, 23:56

pegasusthes έγραψε:
καφέ στον Ερωτικό και σήμερα, ανακοινώθηκε και στο FB, οπότε δεν έχει κάτι αλλάξει.

Ή αναζήτηση συνεχίζεται.... ηδη εξεταζονται 2-3 πιθανα στεκια κεντρικοτερα ....δυστυχως δεν είναι κάτι ευκολο όπως αντιλαμβανεστε....

όσο θα διαρκέσει αυτή ή διαδικασία ο καφές θα γίνεται στον ερωτικό
Ζητούμε την κατανόηση απ τους υπερανατολικους αδερφούς που ωστόσο μας τιμούν με την παρουσία τους !!!


_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Μαρ 07 2016, 20:38

Σήμερα πέρασα από το bazaar για να κάνω μια ερώτηση και είδα ότι είχε προσφορά δερμάτινο μπουφάν Richa στα 150 ευρώ. Ενώ μου είπαν το μοντέλο δυστυχώς το ξέχασα. Όποιος είχε στο μυαλό του να πάρει μπουφάν ας περάσει να το δει και να πει και το μοντέλο.

_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 2aΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Animationmoto2222ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 63
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Μαρ 08 2016, 12:33

AYTOS έγραψε:
Σήμερα πέρασα από το bazaar για να κάνω μια ερώτηση και είδα ότι είχε προσφορά δερμάτινο μπουφάν Richa στα 150 ευρώ. Ενώ μου είπαν το μοντέλο δυστυχώς το ξέχασα. Όποιος είχε στο μυαλό του να πάρει μπουφάν ας περάσει να το δει και να πει και το μοντέλο.

θα παω να το δω ...θενκς αδερφε ....αν το παρω 100 θα σας το πω ... bounce

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 63
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 09 2016, 01:44

θεμα πανελλήνια ...

σημερα ηπιαμε καφεδακι και συζητησα με αρκετους τα της πανελληνιας ...

καποιοι εκφρασανε παραπονο για το κοστος εισοδου στο camping εφ οσον δεν θα διαμείνουν μεσα ....

επειδη θελω να μην υπάρχει καμμια αμφιβολια απο κανεναν που ισως δεν εχει το θαρρος να εκφραστει ας το ξεκαθαρίσω δημοσια για να γινει σαφες ...

ερωτηση : οποιος μενει σε σκηνη (οι περισσοτεροι δηλαδη ) γιατι θα πληρωνει 6?/ατομο/μερα  ...πειτε  μου για ποιον λογο????

προφανως για την χρηση των εγκαταστασεων-υπηρεσιων-παροχων του campring και των οποιων εκπτωσεων   πετυχαμε .... λογικο?

αρα γιατι να ειναι αδικη η χρεωση για την εισοδο με 5? για οοολο το τριημερο ...που συμφωνησαμε με το Camping ....δεν θα εχουν οι εκτος  τα ιδια προνομια και ωφελη με τους διαμενοντες???  ...

η χρεωση αυτη δεν ειναι κατι που εμπνευστηκε το camping για μας ...ειναι η πολιτικη του καμπινγκ για καθε επισκεπτη ολο το καλοκαιρι οπως και τα περισσοτερα σοβαρα camping της χαλκιδικης ...

μη ξεχνατε οτι στις προηγουμενες πανελληνιες δεν ειχαμε λογο εισοδου στα Camping οσοι μεναμε εξω ,,,  η θαλλασα και τα μπιτσομπαρα ηταν σε άλλες επιχειρησεις ...

ελπιζω να εγινε σαφες ....


merci

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 50
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 09 2016, 10:31

Παίδες σε οποιοδήποτε κάμπινγκ και να πάτε θα πληρωσετε είσοδο 3 ευρώ οπότε άκυρες οι οποίες ενστάσεις.
Αυτό που κατορθωσαμε είναι άθλος και επειδή όλοι έξω απ τον χορό πολλά τραγούδια λένε του χρόνου ας αναλάβει όποιος θεωρεί ότι θα τα καταφέρει καλύτερα από μας.
Με συγχωρείτε για τον τρόπο μου αλλά έλεος πια φτάνει....
Κάθε χρόνο ξοδεύουμε χρόνο και χρήμα απ αυτό που δεν έχουμε προσπαθώντας να ικανοποιήσουμε τους περισσότερους ,μακάρι να μπορούσαμε να ικανοποιήσουμε το 100 τοις εκατό αλλά αυτό δεν γίνετε.
Μάθετέ να μην γκρινιάζετε λοιπόν η μάθετέ να αναλαμβανετε ευθύνες και υποχρεώσεις.
Αυτά και ελπίζω να μην με παρεξηγήσετε αλλά όπως είπα και πιο πάνω.... Φτάνει πια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 09 2016, 12:54

respect respect

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 49
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 09 2016, 19:21

LORDOS έγραψε:
Παίδες σε οποιοδήποτε κάμπινγκ και να πάτε θα πληρωσετε είσοδο 3 ευρώ οπότε άκυρες οι οποίες ενστάσεις.
Αυτό που κατορθωσαμε είναι άθλος και επειδή όλοι έξω απ τον χορό πολλά τραγούδια λένε του χρόνου ας αναλάβει όποιος θεωρεί ότι θα τα καταφέρει καλύτερα από μας.
Με συγχωρείτε για τον τρόπο μου αλλά έλεος πια φτάνει....
Κάθε χρόνο ξοδεύουμε χρόνο και χρήμα απ αυτό που δεν έχουμε προσπαθώντας να ικανοποιήσουμε τους περισσότερους ,μακάρι να μπορούσαμε να ικανοποιήσουμε το 100 τοις εκατό αλλά αυτό δεν γίνετε.
Μάθετέ να μην γκρινιάζετε λοιπόν η μάθετέ να αναλαμβανετε ευθύνες και υποχρεώσεις.
Αυτά και ελπίζω να μην με παρεξηγήσετε αλλά όπως είπα και πιο πάνω.... Φτάνει πια.

Respect ρε Βαγγέλη για τα παραπάνω!
Μην ξεχνάμε πως οσα γίνονται εδώ μέσα κάποιοι αφιέρωσαν και αφιερώνουν χρόνο και χρήμα και ολα αυτά απο αγάπη για τον μοτοσυκλετισμό και την παρέα! Οι προτάσεις και οι παρατηρήσεις είναι καλό να γίνονται όπως και ο διάλογος, αλλα ρε παλικάρια μήν τους φτάνουμε στα όρια τους!!
Βαγγέλη,προχωρήστε και ενα είναι σίγουρο,ολα θα πάνε καλά.
Καλή δύναμη και υπομονή σε όλη την συντονιστική ομάδα της πανελλήνιας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 63
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 17 2016, 11:09

παιδες  καλημερα !!!

για οποιεσδήποτε ερωτησεις αποριες προτάσεις που αφορουν το κλιμακιο των βορειων θα σας παρακαλουσα να ξεκιναει η συζητηση τους απ αυτο το νημα ..

εαν δουμε οτι το π.χ. θεμα εχει ιδιαιτερο περιεχομενο για συζητηση θα ανοιγεται νεο νημα ...


Μην ξεχναμε οτι η συζητηση στο φορουμ ειναι ΔΗΜΟΣΙΑ ...πιθανον να την βλεπουν εκατονταδες ατομα που δεν μας  γνωριζουν , αρα το τι λεμε στον καφε η με προσωπικα μυνηματα η στο τηλέφωνο η ακομη πράγματα και καταστάσεις που προφανως "εννοουνται" για τους πολλους ειναι "κινεζικα" και παρεξηγήσιμα ...

Σημαντικο επισης ειναι οταν ενα μελος ανοιγει ενα νημα στο οποιο καθοριζει καποιους κανονες για τους δικους του λογους και που δεν ερχονται αντιθετοι με τον κανονισμο λειτουργιας του φορουμ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ...αυτο διχνει πολιτισμο και σεβασμο στην αρχη προστασιας των δικαιωματων του λογου και διαμοιρασμού σκεψεων ιδεων κι αποψεων ..
.για παραδειγμα μια αγγελια ...και φυσικα σε νηματα που ειναι FREE ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ οπως  το νημα της πανελλήνιας 2016οπου η συντονιστικη ομαδα αποφασισε να ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟ και να προβληθει σε ολα τα μεσα δικτυωσης πχ facebook ...δηλαδη να εχουν πρόσβαση και ΜΗ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ οι λεγόμενοι "επισκεπτες"

αντιλαμβανεστε λοιπον την σοβαροτητα του παραπανω ειδικα οταν αναφερομαστε σε προσωπα ,εμπορικες επιχειρησεις , ακομα και λέσχες με καταστατικό λειτουργιας ...ποσο μπορει να εκθεσει το φορουμ μια κακη αναφορα ακομα κι απο ατυχες φραστικο λαθος , ποσο ευκολα μπορει να  μετατραπει   σε  συκοφαντική δυσφήμηση

κλεινοντας ενημερωνω οτι η συζητηση που εγινε στο νημα απο 10 ιουνιου μεχρι και σημερα μεταφερθηκε σε ιδιαιτερο  νημα αορατο προς ολους περαν των διαχειριστων και ειναι στην διαθεση του καθε ενδιαφερομενου  εφ οσον ζητηθει ανα πασα στιγμη ....(δεν διαγραφηκε τιποτε)
 


Σας ευχαριστω και καλή συνεχεια σ οτι κι αν κανουμε !!!

παντα ορθιοι !!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 63
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11 2016, 13:19

αγαπητοι φιλοι καλη σας ημερα και καλή βδομαδα

ειναι γνωστο σε ολους μας οτι τον τελευταίο χρονο το φορουμ γενικα κι ιδιαιτερα το κλιμακιο των βορειων στο οποιο και απευθυνομαι δεν ειχε την γνωστη και την αναμενομενη δραστηριότητα στον τομεα των ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΩΝ ΕΞΟΡΜΗΣΕΩΝ

οι λογοι αφ ενος ειναι γνωστοι σε ολους αφετερου συζητηθηκαν διεξοδικά στους καφεδες της τεταρτης και δεν θα ειναι χρησιμο να αναλωθει η συζητηση στο θεμα αυτο ...αφηνουμε λοιπον το "γιατι" και παμε στο ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ


Σιγουρα πρεπει να γινουν ιδιαιτερες κινησεις για να ανεβασουμε αυτο το "κομματι" μιας και η διαθεση των περισσοτερων αλλα και των νεων μελων ειναι να υπαρχει εμφανης και διαρκής δραστηριοτητα ...

ετσι λοιπον ειναι καλο μεχρι τον σεπτεμβρη που ουτως η άλλως μεσολαβει το καλοκαιρι αλλα και η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ , να προτεινουμε λύσεις .

πριν γινει αυτο πρεπει σε ολους να γινει σαφες οτι οι ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ του φορουμ δεν ειναι οι μοναδικοι που οριζουν μια ημερησια εξόρμηση ...η ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ απ τον καθενα στον νημα  ΕΚΔΡΟΜΙΚΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ  Β.ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ , η "ευθυνη " του φορουμ ειναι να βοηθησει στο να οργανωθει και να εκπληρωθει με επιτυχια μια εξορμηση με ολα τα απαραιτητα εφοδια που διαθετει ανεξάρτητα αν θα συμμετεχουν οι συντονιστες-διαχειριστες στην εξόρμηση , δοξα τον θεο υπάρχουν παααρα πολλοι "εμπειροι" οδηγοι και παλαια μελη που μπορουν να τα καταφερουν μια χαρα ....


Ωστοσο αν και σεις το θελετε μπορουμε να ορισουμε ενα νεο συντονιστη για αυτο το θεμα η ακομη και μια επιτροπη που θα εχει σα μοναδικη ευθυνη την ΠΡΟΤΑΣΗ-ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ημερησιων εξορμησεων

το νημα στην διαθεση σας για περαιτέρω συζητηση και προτασεις φυσικα !!!

δικο σας !!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11 2016, 18:05

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 WOyxspBNND9MwAAAABJRU5ErkJggg==

_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 2aΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Animationmoto2222ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
costas v
gold member
gold member
costas v

Τόπος : ΚΟΖΑΝΗ
Registration date : 09/06/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12 2016, 18:49

να πω και εγώ την άποψη μου

το λοιπόν νομίζω πως η λέξη ''ευθύνη'' που πολλοί θέλουν να πέφτει πάνω και όλοι σε αυτόν
που προτείνει-σκεφτεται-σχεδιαζει μια βόλτα ημερήσια η πολυήμερη είναι άκυρη ως ένα σημείο.

η ευθύνη λοιπόν, κατεμε ,μένει θεωρό στο σημείο της πληροφορησεις του κόσμου για το είδος της διαδρομής
(χώμα-ασφαλτος-στροφες-ισιαδια Mad ) , τον βαθμό δυσκολίας ,rest point εναλλακτικές επιλογές κτλ,κτλ.
που θα φαμε που θα πιουμε .....

ωσ προς την συνοχή και ασφάλεια της ομάδας, αυτο βαρύνει αποκλειστικα και μονό τους συμμετέχοντες σε αυτήν,
να ακολουθούν του κανόνες ομαδικής βόλτας , οι οποίες έχουν γραφεί σε χίλια φορουμ.(δηλαδή αν εγω θέλω να το παίξω ταρζαν και φυγω σε καμια στροφη φταιει ο ''διοραγνωτης'' τις βολτας ???)

παμε και στο φόρουμ.
το φόρουμ αυτο που ήταν-ειναι να κάνει το έκανε και συνεχίζει να το κάνει , δηλαδή να φέρει κοντά
κόσμο απο ολη την Ελλάδα να μοιράσει γνώσεις για την ασφάλεια του μοτοσυκλετιστη και της μηχανης
και να διοργανώνει όποιο event μπορεί για την διασκέδαση του σύνολου.

Άποψη μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.antoniadis.com.gr
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 63
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12 2016, 19:23

costas v έγραψε:
να πω και εγώ την άποψη μου

το λοιπόν νομίζω πως η λέξη ''ευθύνη'' που πολλοί θέλουν να πέφτει πάνω και όλοι σε αυτόν
που προτείνει-σκεφτεται-σχεδιαζει μια βόλτα ημερήσια η πολυήμερη είναι άκυρη ως ένα σημείο.

η ευθύνη λοιπόν, κατεμε ,μένει θεωρό στο σημείο της πληροφορησεις του κόσμου για το είδος της διαδρομής
(χώμα-ασφαλτος-στροφες-ισιαδια Mad ) , τον βαθμό δυσκολίας ,rest point εναλλακτικές επιλογές κτλ,κτλ.
που θα φαμε που θα πιουμε .....

ωσ προς την συνοχή και ασφάλεια της ομάδας, αυτο βαρύνει αποκλειστικα και μονό τους συμμετέχοντες σε αυτήν,
να ακολουθούν του κανόνες ομαδικής βόλτας , οι οποίες έχουν γραφεί σε χίλια φορουμ.(δηλαδή αν εγω θέλω να το παίξω ταρζαν και φυγω σε καμια στροφη φταιει ο ''διοραγνωτης'' τις βολτας ???)

παμε και στο φόρουμ.
το φόρουμ αυτο που ήταν-ειναι να κάνει το έκανε και συνεχίζει να το κάνει , δηλαδή να φέρει κοντά
κόσμο απο ολη την Ελλάδα να μοιράσει γνώσεις για την ασφάλεια του μοτοσυκλετιστη και της μηχανης
και να διοργανώνει όποιο event μπορεί για την διασκέδαση του σύνολου.

Άποψη μου.

αυτο ακριβως αδερφε Κώστα ....συμφωνω απολυτα ...αυτη η "αρχη" άλλωστε μας κρατάει οσο πιο ψηλά γινεται ολα αυτα τα χρονια ...

υ.γ ...γιαυτον ακριβως τον λόγο εβαλα την λέξη "ευθυνη" σε " "

OK OK OK

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 63
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Οκτ 18 2016, 23:55

μελετηστε το περιεχομενο του νηματος εδω (αν δεν το χετε ηδη κανει ...)

στον αυριανο καφε ...19-10-2016 συζηταμε ολοι μαζι το πως μπορουμε να βοηθησουμε ...

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
 

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 9 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: