Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Μαρ 30 2011, 16:26

Aυτη την αναβαθμιση δεν μπορουμε να την βρουμε καπου online kαι να την κανουμε μονοι μας?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Μαρ 30 2011, 16:45

loxias έγραψε:
Aυτη την αναβαθμιση δεν μπορουμε να την βρουμε καπου online kαι να την κανουμε μονοι μας?

Έφαγα τη γη να την αναζητάω... μα όχι. Δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα!

υ.γ. το παλικάρι μου είπε ότι αν έχεις απόδειξη αγοράς την κάνει τσάμπα!

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 63
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Μαρ 30 2011, 19:00

narcissus έγραψε:
Αγόρια ένα λεπτό
Προσοχή αν δεν συνδέετε μην το πετάξει στον τοίχο, δεν φταίει αυτός, ούτε αυτό, αναβάθμιση θέλει!

ψαχνω σοβατζή για την τρυπα που εκανα στον τοιχο του σαλονιου μου .....μ@λ@κα Ντενη πες το πιο μπροστά....

YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!












πλακα κανω ρε....παμε για αναβάθμιση ομαδική ...τι εχουμε να χασουμε ....αμα δε πετυχει η φαμε παραμυθι αφήστε το πανω μου ...
εχω ενα φιλαρακι ....vounovio τον φωναζουμε στην παρεα ...ονομα και πράμα το παλουκάρι

σορρυ για το σπαμ....

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την niksalonik στις Τετ Μαρ 30 2011, 19:03, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Μαρ 30 2011, 19:01

Μηπως ξερουμε ή μπορουμε να μαθουμε τι αλλα προβληματα λυνει η εν λογω αναβαθμιση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 01:15

loxias έγραψε:
Μηπως ξερουμε ή μπορουμε να μαθουμε τι αλλα προβληματα λυνει η εν λογω αναβαθμιση?

Ακόμα όχι!

Θα μιλήσω και αύριο με τα παιδιά για τα περαιτέρω και θα προσπαθήσω για καλύτερη τιμή!

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 46
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 10:03

narcissus έγραψε:
loxias έγραψε:
Μηπως ξερουμε ή μπορουμε να μαθουμε τι αλλα προβληματα λυνει η εν λογω αναβαθμιση?

Ακόμα όχι!

Θα μιλήσω και αύριο με τα παιδιά για τα περαιτέρω και θα προσπαθήσω για καλύτερη τιμή!

πεταξε τα ρεεεεεεεε

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 14:34


Παλουκαρια μου σήμερα μίλησα μα το μαγαζί και το απόγευμα κάνω την αποστολή.

Μου είπανε ότι με την αναβάθμιση του BT2 βελτιώνεται και η μπαταριά κατά την φόρτιση στα προγενέστερα μοντέλα!

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 46
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: BIKE THERAPY SERVICE ΤΙΜΕΣ   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 16:06

Σε επικοινωνία που είχα χτες μαζί του οι τιμές για τα service διαμορφώνονται ως εξής


Μικρο service
Εργασία 50 ευρω +ΦΠΑ
(Αλλαγή λαδιών-φίλτρο λαδιού-και εαν χρειαστεί φίλτρο αέρος) Στα ανταλλακτικά ισχύουν οι τιμές καταλόγου

Μεγάλο service
Εργασία 100 ευρω +φπα
Αλλαγή Λαδιών-φίλτρων
Καθαρισμό injection
Καθαρισμό στα Μπεκ
Ρυθμισμα βαλβίδων
Έλεγχο με διαγνωστικό Abs
Και οτι αλλαγές χρειαστούν..

Υ.Σ Μάλιστα μου επισήμανε οτι οι εργασίες μπορούν να γίνουν ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΠΕΛΑΤΗ.....


Οσο αφορά τα ανταλλακτικά,εχετε να επιλέξετε τα παρακάτω
1)ORITZINAL (οσο το αγοράζει)
2)AFTER MARKET (στην μιση τιμη των oritzinal)
3)ΔΙΚΑ ΣΑΣ ( Εαν έχετε ολα τα ανταλλακτικά που ψωνίσατε είτε απο Power buy είτε τα βρήκατε φθηνότερα σε κάποιο μαγαζί)


_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christaras73

christaras73

Ηλικία : 50
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/04/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 19:59

Σήμερα έβαλα τα Metzeler EXP. Το πιάσαν το μηχανάκι στις 12.20 και στις 13.00 έφυγα. Και αλλαγή τακάκια μπρος-πίσω. Πρώτη αίσθηση στα 6 ολόκληρα χιλιόμετρα που έκανα για το σπίτι είναι πως έχω άλλη μηχανή. Περισσότερα εν καιρό....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakisserraios
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
sakisserraios

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη/μακεδονια
Registration date : 21/02/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 01:11

ΚΑΤΙ ΣΕ ΕΙΠΕ Ο ΗΛΙΑΣ

ΠΕΤΑΞΕΤΑ ΡΕΕΕΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τακάκια EBC σε καλή τιμή   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 21:00

Επειδή ξανά εκδηλώθηκε ενδιαφέρον για τα συγκεκριμένα τακάκια ανοίγω το ποστ για τους ενδιαφερόμενους ώστε να ξεκινήσει λίστα.
Συγκεκριμένα έχω κάνει παραγγελία δύο φορές για αρκετούς από το συγκεκριμένο κατάστημα το οποίο βρίσκεται στην Λάρισσα.
Το αναφέρω στους Βόρειους και συγκεκριμένα για την Θεσσαλονίκη διότι μπορεί να στείλει σε οποιαδήποτε άλλη περιοχή.

Οι τιμές.

DL650(ebc χρυσά) ----- 65? - εμπρός,πίσω και τα τρία ζευγάρια FA229ΗΗ - FA231ΗΗ - FA174ΗΗ
DL650(ebc χρυσά) ----- 21? - πίσω (για αυτούς που έχουν διαφορετικές δαγκάνες μπροστά) FA174ΗΗ
GSXR 750k2(ebc χρυσά) ----- 44? - εμπρός (οι συνήθεις δαγκάνες τετραπίστονες που έχουν τοποθετήσει πολλοί για μπροστά) FA158ΗΗ

DL650(ebc μαύρα) ----- 50? εμπρός,πίσω και τα τρία ζευγάρια FA229 - FA231 - FA174

Η λίστα θα κρατηθεί μέχρι την Τετάρτη 13/4/2011 και η πληρωμή για όσους μπορούν θα γίνει στον καφέ, την επόμενη μέρα Πέμπτη
14/4/2011 δίνω την παραγγελία και υπολογίζουμε ότι θα κάνει περίπου δύο βδομάδες η παράδοση.

Η λίστα


1.
2.
3.
4.






υ.γ. Μεταφορικά είναι περίπου 6? συνολικά όχι κατά άτομο


Έχει επεξεργασθεί από τον/την johnnyb στις Παρ Απρ 01 2011, 21:20, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 21:14

Επειδή ξανά εκδηλώθηκε ενδιαφέρον για τα συγκεκριμένα τακάκια ανοίγω το ποστ για τους ενδιαφερόμενους ώστε να ξεκινήσει λίστα.
Συγκεκριμένα έχω κάνει παραγγελία δύο φορές για αρκετούς από το συγκεκριμένο κατάστημα το οποίο βρίσκεται στην Λάρισσα.
Το αναφέρω στους Βόρειους και συγκεκριμένα για την Θεσσαλονίκη διότι μπορεί να στείλει σε οποιαδήποτε άλλη περιοχή.

Οι τιμές.

DL650(ebc χρυσά) ----- 65? - εμπρός,πίσω και τα τρία ζευγάρια FA229HH - FA231HH - FA174HH
DL650(ebc χρυσά) ----- 21? - πίσω (για αυτούς που έχουν διαφορετικές δαγκάνες μπροστά) FA174
GSXR 750k2(ebc χρυσά) ----- 44? - εμπρός (οι συνήθεις δαγκάνες τετραπίστονες που έχουν τοποθετήσει πολλοί για μπροστά) FA158

DL650(ebc μαύρα) ----- 50? εμπρός,πίσω και τα τρία ζευγάρια
Η λίστα θα κρατηθεί μέχρι την Τετάρτη 13/4/2011 και η πληρωμή για όσους μπορούν θα γίνει στον καφέ, την επόμενη μέρα Πέμπτη
14/4/2011 δίνω την παραγγελία και υπολογίζουμε ότι θα κάνει περίπου δύο βδομάδες η παράδοση.

Η λίστα


1.
2.
3.
4.






υ.γ. Μεταφορικά είναι περίπου 6? συνολικά όχι κατά άτομο σορι για το σπαμ απλα διορθωσα τους κωδικους
Κώδικας:
παράληψη δικιά μου ευχαριστώ edit johnnyb
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 21:27

παιδια πως μπορω να επωφεληθω της προσφορας και γω?
πρεπει να παρω καποιον τηλ. ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 21:39

nakis έγραψε:
παιδια πως μπορω να επωφεληθω της προσφορας και γω?
πρεπει να παρω καποιον τηλ. ?

όχι πηγαίνεις "κατεφτιαν" και λες ότι είσαι από το φόρουμ v strom

αρκεί να έχεις e
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V A G O S
Member
Member
V A G O S

Ηλικία : 46
Τόπος : ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης
Registration date : 15/02/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 21:40

Η λίστα


1.vagos - μαυρα,μπρος-πισω.
2.
3.
4.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 22:33

οκ μολις μπει το δωρα θα κανω ενα ντου
γιατι διανυουμε μια περιοδο λιτοτιτος ..... Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Joe Kille

Joe Kille

Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 10/11/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 23:43

Παιδια εδω θα ηθελα να αναφερω καποιο μικροπεριστατικο που συναιβει...O Γιαννης (Johntheson) πηγε πριν κανα 10ημερο και εβαλε τα roadsmart.Οταν ηρθε η ωρα να πληρωσει του ειπε 240...χωρις ο γιαννης να εχει αναφερει οτι ειναι απο το club...μετα που του ειπε ο γιαννης για την εκπτωση και λεει ο οκ wheel..."α...ναι ποσο ειναι η εκπτωση;"....230 λεει ο γιαννης...και τα αφησε 230...

και λεω εγω τωρα...ολοι η φασαρια της προσφορας ειναι τα 5 ευρω...?Δλδ οι καημενοι που τρεξανε και πιεσαν για τα 5 ευρω το κανανε...?εν αγνοια τους φυσικα οτι τα αφηνει 240 τελικα...ετσι θελω να πιστευω...

Βεβαια δεν ξερω απο εμποριο...ισως τα 5 ευρω στα 240 ευρω να ειναι οντως καποια εκπτωση...τι να πω...

περιμενω γνωμες...

Υ.Γ η εκπτωση που περνουμε με βαση την αρχικη τιμη 240 (προσφορα 235) ειναι κατι ελαχιστα περισσοτερο απο 2%...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RobertDeNiro

RobertDeNiro

Registration date : 18/03/2011

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Απρ 02 2011, 00:46

ΚΑλημερα...Γιαννη μπωρεις να μου πεις ξανα,την προσωπικη εμπηρια σχετικα με την επιλογη μαυρα ή χρυσα?τα μαυρα ειναι ποιο μαλακα?αρα γρηγοροτερο ζεσταμα?σαν τα ελαστικα ενα πραμα δηλαδη?(ως προς την σκληροτητα)...

ειμαι και εγω μεσα αλλα αναποφασιστος Ως προς ΤΟ ΧΡΩΜΑ.........(σε πλεδακι το δινεται?? xexe bliax )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Απρ 02 2011, 02:20

με πισω μαυρα εχω πολυ καλες εντυπωσεις!
διαρκεια ζωης δεν γνωριζω καθοτι ειμαι φρεσκος
για τα μπροστα μαυρα ακουω πολυ θετικες εντυπωσεις χωρις να εχω προσωπικη αποψη...
οποιος εχει εμπειρια για μπροστα μαυρα ας μιλησει για να βοηθηθουν οι αναποφασιστοι
αααα!!!!! το ιδιο ισχυει και για χρυσα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Απρ 02 2011, 08:28

Robert_DE_Niro έγραψε:
ΚΑλημερα...Γιαννη μπωρεις να μου πεις ξανα,την προσωπικη εμπηρια σχετικα με την επιλογη μαυρα ή χρυσα?τα μαυρα ειναι ποιο μαλακα?αρα γρηγοροτερο ζεσταμα?σαν τα ελαστικα ενα πραμα δηλαδη?(ως προς την σκληροτητα)...

ειμαι και εγω μεσα αλλα αναποφασιστος Ως προς ΤΟ ΧΡΩΜΑ.........(σε πλεδακι το δινεται?? xexe bliax )

Χάρη εγώ φοράω τα χρυσά λίγο πιο σκληρά για λίγο πιο επιθετική οδήγηση για μαύρα δεν έχω άποψη αλλά μας είπε δικιά του ο φίλτατος Σωτήρης από πάνω για περισσότερες λεπτομέρειες και για να μην χαλάσουμε το τόπικ ψάξε λίγο στο φόρουμ και θα διαβάσεις διάφορες απόψεις.

Αν δεν βγάλεις άκρη ανοίγουμε ένα νέο με απόψεις για τα συγκεκριμένα.

Καλή μας ημέρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Απρ 02 2011, 09:01

Η λίστα


1.vagos - μαυρα,μπρος-πισω.
2.
3.
4.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 50
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Απρ 02 2011, 09:21

Η λίστα


1.vagos - μαυρα,μπρος-πισω.
2.LORDOS χρυσά μπρος-πίσω.
3.
4.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
RobertDeNiro

RobertDeNiro

Registration date : 18/03/2011

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Απρ 02 2011, 10:25

Γιαννο οκ ευχαριστω:


1.vagos - μαυρα,μπρος-πισω.
2.LORDOS χρυσά μπρος-πίσω.
3.Robert_DE_Niro ΧΡΥΣΑ...ΑΠΟ ΜΠΡΟς ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ bliax
4.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 49
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Απρ 02 2011, 10:52

Mαυρα - μπρός / πίσω
1.V A G O S
2.kopeli
3.
4.
5.
6.


Χρυσά - μπρός /πίσω
1.LORDOS
2.Robert_DE_Niro
3.
4.
5.
6.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V-STRONG
Member
Member
V-STRONG

Ηλικία : 54
Τόπος : VARDARIS BEACH
Registration date : 11/10/2010

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS   ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Απρ 02 2011, 11:02

γιαννη την τεταρτη 13/4 που θα βρεθουμε θα σου πω και για μενα αφου ρωτησω καποια πραγματα. ωραια κινηση μπραβο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΕΝΔΥΣΗ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ VSTROMERS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 9 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: