Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Βοήθεια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Miltos_Athina



Registration date : 21/07/2024

Βοήθεια!!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βοήθεια!!    Βοήθεια!!  Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 27 2024, 14:46

Καλησπέρα σε όλους.
Κάτοχος του τρίτου vstrom k9.
Το πρώτο παρέδωσε πνεύμα καθώς ανατινάχτηκε κάπου στην Αττική οδό. Κύλινδροι, πιστόνια.. αλλαγή αλλά αλλά ποτέ δεν επανήλθε.

Το δεύτερο έζησε και μάλλον ακόμα ζει κάπου στην Αυστραλία

Και το τρίτο είναι αυτό που με ταλαιπωρεί εδώ και καιρό.

Σταμάτησε να ανεβάζει πάνω από τις 4500.. τρόμπα βενζίνης κλπ. Άλλαξα συνήθειες, πρατήριο και επανήλθε.

Μετά από λίγο, ο πολλαπλασιαστής παρέδωσε πνεύμα.
Το ίδιο και τα μπουζουκαλωδια μάλλον, γιατί ενω ο πολλαπλασιαστής λειτουργεί, το μηχανάκι μια δουλεύει κανονικά, μια μπερδεύει.


Θέλω ένα μαστορακο να το δούμε από την αρχή. Και θέλω να το μαζέψω και να γίνω τακτικός πελάτης σε όποιον έχει όρεξη να σκεφτεί και όχι απλά να αλλάζει φίλτρα λάδια και να σου λέει.. πρέπει να δεις τι θα κάνεις με αυτο.. εγώ δεν αναλβανω...

Ερωτήσεις τώρα: που θα βρω μακρυά μπουζοπιπα για τον μπροστά κύλινδρο, πίσω από το ψυγείο?
Δεύτερον : κάποιον ηλεκτρολόγο να δει την πλεξούδα και μια φίσα του IAP στην δεξιά πλευρά. Έχει δύο καλώδια και δεν ξέρω ποιο πάει που. Προς το παρόν δεν είναι συνδεδεμένη και εμφανίζει c49 στο dealer mode
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βοήθεια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: