Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Σταμάτησε να λειτουργεί ο ένας κύλινδρος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Phanto

Phanto

Registration date : 01/05/2024

Σταμάτησε να λειτουργεί ο ένας κύλινδρος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σταμάτησε να λειτουργεί ο ένας κύλινδρος    Σταμάτησε να λειτουργεί ο ένας κύλινδρος  Icon_minitimeΚυρ Αυγ 04 2024, 21:59

Παλικάρια καλησπέρα,
Άλλαξα τακάκια πίσω σήμερα και μετά είπα να το πλύνω. Αφού έκανα 50 μέτρα σταμάτησε να δουλέυει ο ένας ο κύλινδρος.

Μπουζί έχουν αλλαχτεί πριν από 15000χλμ περίπου. Καμία ιδέα κανένας γιατί μέσα στην ζέστη να λύσω ντεπόζιτο και ψυγείο για να δω αν στέλνει ρεύμα δεν έχω κουράγιο.... 😅. Έλεγξα και ασφάλειες όλα κομπλέ...

Μένω Δάφνη, αν ξέρει κανένας κάποιο συνεργείο που θα το δεχτεί Δευτέρα πρωί θα ήμουν υπόχρεος, γιατί δεν έχω άλλο μεταφορικό μέσο.
Και πρέπει να πάω χωριό για πανηγύρι την Τετάρτη 🤣🤣🤣🤣🤣.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MHD



Registration date : 18/07/2022

Σταμάτησε να λειτουργεί ο ένας κύλινδρος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σταμάτησε να λειτουργεί ο ένας κύλινδρος    Σταμάτησε να λειτουργεί ο ένας κύλινδρος  Icon_minitimeΔευ Αυγ 05 2024, 12:57

Πολυ πιθανο τα μπουζι..κανε μια αλλαγη, εμενα ιδιο συμπτωμα κ ελεγα.."μπα αποκλειεται τα μπουζι"..κι ομως..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Σταμάτησε να λειτουργεί ο ένας κύλινδρος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Θέματα και χρήση του Φόρουμ-
Μετάβαση σε: