Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 [ITALY] National meeting v-strom: the program

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 12 2009, 22:33

chefbf έγραψε:
σαλιγκαρι έγραψε:
chefbf έγραψε:
αφού έχεις ξανά πάει μπορείς να μας πεις πάνω κάτω τα έξοδα και να υπολογίσουμε το οικονομικό κομμάτι ?
τρωγεσαι ρε λαμογιο υσηχια δεν εχεις ....................... και επειδη ειμαι σιγουρος οτι θα μας βαλεις και εμας στην πριζα εξηγουμε πως τα εξοδα του δικηγορου για το διαζυγιο τα πληρωνεις εσυ!!!!

έχουμε γνωστό θα μας κάνει καλή τιμή για 2 διαζύγια μαζί και άμα έρθει και κανένας άλλος προβλέπω να κάνουμε Power Buy σε δικηγόρους success success
M αρεσε το ΛΑΜΟΓΙΟ Very Happy Very Happy Very Happy ......Εσένα αγόρι μου χωρίς χαρτι γιατρού,δεν σε αναλαμβάνει Κ Α Ν Ε Ν Α Σ bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μάης 13 2009, 00:33

morfeas έγραψε:
Λοιπόν ενδεικτικά τιμές με την ΑΝΕΚ

Μοτο 49,00?
κατάστρωμα 98,00?
καμπίνα τετράκλινη εσωτερική 179,00?

οι τιμές είναι με επιστροφή , ισχύει έκπτωση 5% για τα μέλη της λέσχης και του φόρουμ. οι παραπάνω τιμές είναι χωρίς την έκπτωση.

το δρομολόγιο είναι:

11 Ιουνίου Πάτρα Ανκόνα στις 17:00 άφιξη 12:30
14 Ιουνίου Ανκόνα Πάτρα στις 16:00 άφιξη 13:30

για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία είμαι στην διάθεσή σας.

επέλεξα την ΑΝΕΚ γιατί είναι η φθηνότερη.
είμαι μέσα για τετράκλινη+την μοτό φυσικά merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
integrale



Τόπος : Αθηνα - Ευβοια
Registration date : 17/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μάης 13 2009, 02:46

Μου αρέσει αυτή η κινητοποίηση.Επιτέλους πιστεύω ότι άξιζε τον κόπο όλων αυτών των ημερών για να καταφέρω αυτό το ταξίδι. Αναμένω την ώρα που θ' ανοίξει η μπουκαπόρτα και θα μας βλέπω ομάδα να ξεχυνόμαστε στην autostrada.....! kalmi xexe [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 581176
Όσον αφορά τα πλοία η ΑΝΕΚ μας συμφέρει και από πλευράς ωραρίου αναχώρησης από Ανκόνα.Εγώ συνήθως με αυτή πήγαινα μέχρι τώρα.Εκτός.......και αν παραταθεί η διαμονή.Υπάρχουν σκέψεις (με Morfea) για αναχώρηση λίγο νωρίτερα μπας και πάμε και σε κανένα άλλο πιο τουριστικό μέρος.Αλλά είπαμε σκέψεις είναι ακόμα....! [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 8117 [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 8117 xapia [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 747395 [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 316594
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μάης 13 2009, 12:23

11/06-22:30 IGOUMENITSA-ANCOΝΑ ANEK LINES -F/B OLYMPIC CHAM Arr:12:30
14/06-16:00 ANCONA-IGOUMENITSA ANEK LINES -F/B OLYMPIC CHAM Arr:08:00

τιμές
ΑΒ2 152+106=258ευρά
ΑΒ4 105+74=179 ευρά
Ντέκ 49+34=83 εύρά
μοτο 29+20=49 ευρά

όπως τα είπαμε και εχθές η έκπτωση ισχύει για όλους 5% .

Έχω ήδη λάβει mail

1. καλαμποκάς
2.φραγκίσκος
3.Μορφέας.

_________________
[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μάης 13 2009, 16:27

morfeas έγραψε:
11/06-22:30 IGOUMENITSA-ANCOΝΑ ANEK LINES -F/B OLYMPIC CHAM Arr:12:30
14/06-16:00 ANCONA-IGOUMENITSA ANEK LINES -F/B OLYMPIC CHAM Arr:08:00

τιμές
ΑΒ2 152+106=258ευρά
ΑΒ4 105+74=179 ευρά
Ντέκ 49+34=83 εύρά
μοτο 29+20=49 ευρά

όπως τα είπαμε και εχθές η έκπτωση ισχύει για όλους 5% .

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά πρόεδρε οι τιμές είναι ίδιες απο Πάτρα και Ηγουμενίτσα για τετράκλινη καμπίνα και τη μηχανή?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μάης 13 2009, 18:08

Έτσι λέει το τέρας έτσι λέω και εγώ....
αν μαζευτούμε πολλά άτομα ίσως πάρω και καλύτερο ναύλο....τιμή γκρούπ δηλαδή...

και όπως σας είπα όσοι ενδιαφέροντε ας στείλουν ένα mail....

thanks...

_________________
[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
integrale



Τόπος : Αθηνα - Ευβοια
Registration date : 17/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Μάης 14 2009, 01:38

Παράθεση :
και όπως σας είπα όσοι ενδιαφέροντε ας στείλουν ένα mail
Ας το κλείσουμε όλοι μαζί μπας και πάρουμε καλύτερη τιμή.Τώρα Δημήτρη δεν κατάλαβα γιατί πρέπει να πάει από το γραφείο να παρει το εισιτήριο?Εγώ πέρσυ έκλεισα τα εισιτήρια και τα πλήρωσα Αθήνα και η κοπέλα μου πήγε στο γραφείο της εταιρίας στην Ηγουμενίτσα και με τον κωδικό που είχαν στείλει από Αθήνα πήρε το εισιτήριο.Δεν γίνετε να σου βάλουν λεφτά να κλείσεις ομαδικό και να το παραλάβουν από τα γραφεία της εταιρείας στα λιμάνια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Μάης 14 2009, 11:37

αυτό που λές φυσικά και γίνετε αλλα δεν θέλω να προβώ σε τέτοια διαδικασία.
όσοι ταξιδέψουν απο Αθήνα δεν έχουν πρόβλημα . για τους υπόλοιπους θα δούμε . θα σε παρακαλούσα επίσης να βρεθούμε κάποια στιγμή να μιλίσουμε διότι πλησιάζει.
περιμένω νέα σου.

_________________
[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
integrale



Τόπος : Αθηνα - Ευβοια
Registration date : 17/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Μάης 16 2009, 20:55

Παραθέτω απόσπασμα από τις εγγραφές μας που αναρτήθηκαν στο ιταλικό φόρουμ. Οι εγγραφές μας είναι αυτές που λέει estero

http://www.v-strommers.it/forum/index.php?topic=37059.0
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
integrale



Τόπος : Αθηνα - Ευβοια
Registration date : 17/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μάης 20 2009, 23:44

Κύριοι,
λόγω αυξημένης ζήτησης (πιθανόν),μας ζήτησαν προκαταβολή από το ξενοδοχείο.ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΟΥΝ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ.Όποιος θέλει μπορεί να κάνει και μόνος του την κατάθεση στο ξενοδοχείο.Η διεύθυνση για περαιτέρω στοιχεία είναι:
http://www.clubhotel-marotta.com/hotel/english/
Ο λογαριασμός μου για μαζική κατάθεση είναι:
Εμπορική τράπεζα: 54107021
Σαν αιτιολογία να γράψετε ονοματεπώνυμο και nick.
Όσοι είναι από λέσχη Αθήνα θα τα στείλουμε μαζικά.Ήδη ενημερώθηκε ο Morfeas και τα υπόλοιπα μέλη της λέσχης που θα συμμετάσχουν.Για περισσότερες πληροφορίες πμ και θα μιλήσουμε στο κινητό.
Υπενθυμίζω ότι μπορείτε να τα στείλετε και μόνοι σας, φτάνει να πείτε στο ξενοδοχείο ότι είναι για τα δωμάτια από Ελλάδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
integrale



Τόπος : Αθηνα - Ευβοια
Registration date : 17/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μάης 20 2009, 23:49

Υπενθυμίζω ότι οι τιμές είναι:

Μονόκλινο:55? (την ημέρα)
Δίκλινο:81? ( '' )
Τρίκλινο:108? ( " )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
integrale



Τόπος : Αθηνα - Ευβοια
Registration date : 17/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Μάης 21 2009, 22:49

Δεν θέλω να στείλετε όλα τα λεφτά, μόνο για τις 2 ημέρες του ξενοδοχείου.Οι παραπάνω αναγραφόμενες τιμές είναι ανά δωμάτιο, ανά ημέρα.Οπότε στο τρίκλινο πχ είναι 108/3=36? το άτομο την ημέρα,δηλ για το διήμερο 72? .το άτομο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
integrale



Τόπος : Αθηνα - Ευβοια
Registration date : 17/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Μάης 23 2009, 00:53

Λοιπόν μέχρι τώρα χρήματα για το ξενοδοχείο έστειλαν:
1)Chris dl100
2)Nasos
3)Spigi
4)voyagersoul
5)kalampokas
6)ΔΑΣΚΑΛΟΣ

StarBlood & Chefbf σας έχω στείλει πμ.
Θωμά όλα οκ με τους Ιταλούς, το κανόνισα, περιμένω μόνο επιβεβαίωση από το ξενοδοχείο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 25 2009, 13:55

Παίδες ΄καλησπέρα,


όποιος θέλει να κάνει κρατήσεις ας με πάρει στο 2103712215 να ζητήσει εμένα και να προχωρήσουμε.

ευχαριστώ

_________________
[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
integrale



Τόπος : Αθηνα - Ευβοια
Registration date : 17/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 25 2009, 19:07

Λοιπόν μέχρι τώρα χρήματα για το ξενοδοχείο έστειλαν:
1)Chris dl100
2)Nasos
3)Spigi
4)voyagersoul
5)kalampokas
6)ΔΑΣΚΑΛΟΣ
7)Starblood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
integrale



Τόπος : Αθηνα - Ευβοια
Registration date : 17/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 26 2009, 03:25

Λοιπόν μέχρι τώρα χρήματα για το ξενοδοχείο έστειλαν:
1)Chris dl100
2)Nasos
3)Spigi
4)voyagersoul
5)kalampokas
6)ΔΑΣΚΑΛΟΣ
7)Starblood x 2
8)frankxgr
9)Morfeas

Βασίλη (Chef) τα έβαλες γιατί δεν έχω λάβει ακόμη χρήματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 26 2009, 11:12

κύριοι είμαι στην δυσάρεστη θέση να σαν αναφέρω ότι δεν θα έχω την τύχη να είμαι μαζί σας λόγο κάποιων προβλημάτων.
ζητώ ταπεινά συγνώμη από τούς οργανωτές για το απρόοπτο της τελευταίας στιγμής δεν ήτανε προγραμματισμένο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
integrale



Τόπος : Αθηνα - Ευβοια
Registration date : 17/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Μάης 28 2009, 21:39

Μόλις μου έστειλαν οι Ιταλοί την λίστα με τους εγγεγραμένους και τα κόστοι:
"Ciao,
ti confermo anche questi ultimi cambiamenti e ti riepilogo al momento, per tuo aiuto, i conti individuali per il raduno:

Daskalos 76?
tomk8ww-Anna 147?
kalampokas 76?
frankxgr 76?
Morfeas 76?
voyagersoul 76?
Spigi 76?
Nasos 76?
Chris dl100-V-Lady 147?

A presto!"

Τα χρήματα θα τα πληρώσουμε την ώρα της εγγραφής, μην μου τα στείλετε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 23:20

παίδες καλησπέρα,

αυριο μεσημέρι την κάνουμε με Φράγκι και Γιατρό,για Ρίμινι, ελπίζω να πάνε όλα καλά και να περάσουμε τέλεια παρέα με τους φίλους Ιταλούς vstromers .
τα λέμε σε 8 μέρες.....

_________________
[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 42
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Ιουν 09 2009, 13:44

Καλό ταξίδι,καλά να περάσετε και καλή επιστροφή !!!

_________________
[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Ιουν 09 2009, 13:50

morfeas έγραψε:
παίδες καλησπέρα,

αυριο μεσημέρι την κάνουμε με Φράγκι και Γιατρό,για Ρίμινι, ελπίζω να πάνε όλα καλά και να περάσουμε τέλεια παρέα με τους φίλους Ιταλούς vstromers .
τα λέμε σε 8 μέρες.....

Καλο ταξιδι παιδες και καλη επιστροφη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Ιουν 09 2009, 23:40

για να ετοιμάζουμε και εμείς τα εργαλεία μας 1 και σήμερα...Θωμά είσαι σπίτι ???????? yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris dl 1000
Member
Member
chris dl 1000

Ηλικία : 53
Τόπος : ΕΔΕΣΣΑ
Registration date : 11/02/2008

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουν 10 2009, 00:39

Λοιπον επειδη ο Προεδρος και ο intergrale ειναι ηδη στην Ιταλια καλο θα ηταν να ανταλλαξουμε τηλεφωνα για να μην υπαρξει κανενα προβλημα στο να βρεθουμε.Καποιοι απο εμας φευγουν απο πατρα και καποιοι απο ηγουμενιτσα και με διαφορετικες εταιριες.Πιστευω πως θα ηταν καλο να εχουμε τα τηλεφωνα για να συντονιστουμε.Εγω αναλαμβανω για τους βορειους ας αναλαβει καποιος για τους νοτιους.Περιμενω PM [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 482447
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΔΑΣΚΑΛΟΣ



Ηλικία : 52
Τόπος : Βραχάτι
Registration date : 23/04/2009

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουν 10 2009, 00:50

Αδέρφια μου παρακαλάω να είναι έτοιμη η μηχανή γιατί βλέπω στράφι το όνειρο. Μου είπαν πως το παλεύουν για Πέμπτη πρωί. Κάντε και σεις μια προσευχούλα..................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 59
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ITALY] National meeting v-strom: the program   [ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουν 10 2009, 12:06

Μαζι σου φιλε μου , καλα να περασετε καλο ταξιδι !!!!!!!!!!!! geia OK

_________________
[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 107kpb5[ITALY] National meeting v-strom: the program - Σελίδα 6 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
 

[ITALY] National meeting v-strom: the program

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: International section-
Μετάβαση σε: